Bahçelievler Elektrik Faturası Ödeme

Bahçelievler Elektrik Faturası Ödeme

İstanbul Bahçelievler’de elektrik dağıtımını Bedaş Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. üstlenmiştir. Elektrik faturasının sizin adınıza kesilebilmesi için elektrik şirketiyle aranızda bir sözleşme olmalıdır. Müşteri Hizmet Merkezi’ne başvuruda bulunduğunuzda sizden istemiş bazı yasal belgeler isteyecektir. Elektrik bağlanması için başvuru dilekçesinin ekinde verdiğiniz belgeler işleme konarak 3-5 gün arasında elektriğiniz bağlanacaktır.

Elektrik sayaçlarınızın arızasının giderilmesi, bakımı, sayacınızın değiştirilmesi, elektrik tarifenizin değiştirilmesi, sayaçlarınızın okunup elektrik tüketim bedelinin tespiti ilgili tüm işlemler, kaçak elektrik ihbarının alınması Bedaş sorumluluğundadır. Arıza bildirimleri için 186 yı arayabilirsiniz, müşteri temsilcileri kaydınızı alırlar ve en kısa süre içerisinde arızaya müdahale edilecektir. Diğer sorunlarınız için 0212 311 36 00 (20 hat) nolu hattan bilgi alabilir veya kendiniz bizzat oraya giderek Müşteri Hizmet Merkezi’nden bilgi alabilirsiniz.

Bahçelievler’de Bedaş ile anlaşmalı çok fazla ödeme noktaları vardır. Buralardan Bahçelievler elektrik faturası ödeme işlemini kolaylıkla nakit veya banka kartınızla yapabilirsiniz. Günümüzde online olarak Bahçelievler elektrik borcu ödeme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir, isterseniz faturanızı çalıştığınız bankaların online şubeleri ile yapabilirsiniz. Eğer ödemelerinizi banka otomatik ödemesine bağlatırsanız elektrik borcunuzu takip etmeniz ve Bahçelievler elektrik faturası yatırma derdiniz de kalmayacak demektir.

Posted in Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*