Avcılar Elektrik Faturası Ödeme

Avcılar Elektrik Faturası Ödeme

Gelişen teknoloji ile elektrik faturasını ödemek daha da kolaylaştı. Her ay veznelere gidip sıra beklemek ve bunun için zaman ayırmak zorunda kalmadan artık ev veya iş yerinden elektrik faturası ödeme ile zamandan tasarruf ediliyor.

Avcılar Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik faturası ödemek için nakit veya kredi kartı kullanılmaktadır. Nakit olarak elektrik faturası yatırma için anlaşmalı vezneler, ATM veya PTT şubeleri tercih edilir. Kredi kartı ile elektrik borcu ödeme için yine fatura ödeme noktaları tercih edilebilir. Anlaşmalı elektrik dağıtım firmalarından, ATM veya PTT şubelerinden veya dağıtım firmasının internet sitesinden kredi kartı ile elektrik faturasını ödemek mümkündür.

Elektrik faturaları 25-35 gün sonra kesilerek adrese gönderilir. Son ödeme tarihi ise fatura tarihinden itibaren 10 gündür. 10 gün içinde elektrik faturası ödenmez ise elektrik kesintisi yapılır. Fatura kayboldu ise veya kullanıcının eline ulaşmadı ise dağıtım şirketi ile irtibata geçilmelidir. Elektrik kesintisi yaşandığında toplam borç ödenir veya taksitlendirilir ise tekrar elektrik açılır. Online ödeme hizmeti alarak faturalarınızı dakikalar içinde ödeyebilir, açma kapama ücreti veya faiz ödemeden elektrik borcundan kurtulabilirsiniz.

Posted in Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*